09 Ekim
#12748598

Vivense Ve MNG Kargo Yüzünden Mağdur Oldum

Vivense firmasından 20.09.2019 tarihinde 2 adet karyola satın aldım bana 1-7 ekim tarihleri arasında karyolanın adresime teslim edileceği söylendi. 1 ekim de Vivense firmasından mail geldi ürünlerinizi MNG Kargo firmasına teslim ettik diye.


Aradan 7 gün geçti her gün MNG Kargo'yu arıyorum benim siparişim nerede diye bugün gelecek yarın gelecek diye birkaç gün yaladılar beni. En sonunda 5. gün kargonuz kayıp görünüyor başına bir şey gelmiş dediler. Ve ortada kargo olmadığı halde hem Vivense firmasının web sayfasında hem MNG firmasının web sayfasında ürün teslim edilmiş olarak görünüyor.


Konu hakkında Vivense firmasını defalarca aramama rağmen ne arayan ne soran ne de bir bilgi veren yok!

Kazım Kazım 1.852 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kazım3 g

    Vivense firmasıyla sorunum aradan geçen 15 güne rağmen hala devam ediyor göndermedikleri karyolaların parasını iade istiyorum paramı da yatırmıyorlar kargolar kayıpmış bulunması gerekiyormuş ondan sonra para iadesi yapacaklarmış böyle saçma sapan laflar söylüyorlar ben paramı iade edin karyolayı dışarıdan satın alacağım diyorum kaile alan yok paramı nasıl kurtaracağım bunlardan onu da bilmiyorum

  • Kazım10 Ekim

    Vivense firmasının müşteri memnuniyetine verdikleri hiçbir önem yok hala sorunum ile ilgili hiçbir gelişme yok para iadesi istiyorum bana cevap olarak kayıp olan ürünleri bulunup kendilerine teslim edilmeden benim paramı iade edemezlermiş. Bana ne sizin kayıp ürününüzden benim paramı verin dışarıdan başka karyola satın alacağım diyorum bir şey yapamayız diyorlar. Sanırım paramı iade alabilmek içinde günlerce hatta aylarca bekleyeceğim.

  • Vivense Temsilcisi09 Ekim

    Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları