16 Eylül
#12606166

Vivense Ürünümü Günlerdir Teslim Alamadım

Vivense'den almış olduğum ürün en geç 13. ünde teslim edilmesi gerekirken 17 Eylül tarihine kadar bana teslim edilmeyecekmiş şu anda kargoda olduğu belirtildi. Ben zaten sipariş verdiğim tarihten bu yana teslim tarihinizle alakalı sıkıntı yaşıyorum. Ürünüm en geç 16 Eylül günü gündüz saat 12:00 a kadar teslim edilmez ise firmanızı Bu sebepten dolayı Hakem Heyeti'ne gidip şikayet edeceğim aynı zamanda yazışmalarımızın da çıktısını aldığımdan, açıkça evraklarımı sunarak adliyeye gidip dava açacağım. Bilgilerinize.


Konunun ciddiyetinin artık farkına varmış olursunuz. Ürünümü hem teslim tarihinde teslim etmiyorsunuz tarih değiştiriyorsunuz sonra belirttiğiniz son tarihte bile teslim etmeyip kafanıza göre bir tarihte kargoya veriyorsunuz 7 gündür keyfen kargoda olan ürünümün artık be kadar faydasını görürüm bilmiyorum.

Merve Merve 1.786 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vivense Temsilcisi17 Eylül

    Merhaba Merve Hanım; Siparişlerinizi inceleyerek kontrol sağlandık, ürünümüz Ceva Lojistik firması ile size teslim edilmek üzere gönderiliyor şuan sizin adresinize en yakın Ceva Lojistik aktarma merkezine indirilmiş olarak gözükmektedir detaylı bilgiyi lojistik firmasından alabilirsiniz , firma ile de görüşme sağladığımızda dağıtıma en kısa süre içinde çıkaracaklarını ilettiler . İyi günler dileriz.

  • Merve17 Eylül

    Hiçbir şekilde yardım ve destek sürecini başlatmadınız ürünüm hala gelmedi ve 10 gün içinde teslim edilecek diyorsunuz yalan yanlış cevaplarınızdan sıkıldım.

  • Vivense Temsilcisi16 Eylül

    Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler