19 Eylül
#12631724

Vivense Ürünler Kurulum İçin 8 Gündür Bekliyor!

Vivense İzmir Karabağlar şubesinden almış olduğum çalışma masası ve kitaplığı 12 Eylül'de kargodan teslim aldım kurulum parasını peşin vermemize rağmen müşteri temsilciliğini 3 kez aradım en son R** hanım kurulum ekibinin durumu ile ilgili bilgi vereceğini söyledi ne arayan ne ilgilenen oldu 8 gündür malzemeler evin girişinde bekliyor ilgi alaka müşteri memnuniyeti yok mağduriyet çok bilginize.

Mustafa Mustafa 1.783 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı21 Eylül

    Vivense müşteri temsilcisi aynı gün arayıp bir gün sonra kurulumu gerçekleştirmiştir. Teşekkürler

  • Vivense Temsilcisi19 Eylül

    Merhaba Mustafa Bey; Bildirimleriniz bizim için çok önemlidir , ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçerek kurulumun yapılması ile ilgili bilgi verilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçerek randevu alınacaktır.Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  • Vivense Temsilcisi19 Eylül

    Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları