Vivense Ürün İlk Geldiği Günden Beri Eksik Bozuk Şirket 3 Defa Gittim Sadece

Orhan Orhan3 hafta önce

Vivense genç oda takım neyse ben genç oda takımı aldım ürün geldiğinden beri eksik veya bozuk ürün göndermişler. Müşteri temsilcisini aradım ertesi gün ama henüz bir cevap verilmedi aldığım yere gittim 3 kez ekranda süre geri dönüş yapılacak ürünü kuran insanlar da dedi ben sisteme gireceğim ama girmemiştir ürünü teslim eden insanlar da ve enseye gittim bugün de gittim 4 kez ama ürünle ilgili hiçbir gelişme yok akşam beşe kadar sizi arayacağını söyledi.

18 oldu ne arayan var ne soran var ben tekrar gittim müşteri temsilcisini aradım sizin kaydınız oluşturmamış dendi ya ben bu ürünü iade etmeye karar verdim ya deme bir de kabul etmiyor firmaya bir türlü ulaşamıyorum. Lütfen bana yardımcı olun.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Vivense Logo Vivense 3 hafta önce

Merhaba Orhan Bey, Gerekli iade kayıtlarınız açılmış olup ekiplerimiz ürün alımı için 02/10/2020 de sizlere geleceklerdir. Gelmeden önce sizlerle iletişime geçilecektir. İade işleminiz tamamlandığı zaman tarafınıza mail ve sms olarak bilgi paylaşılacaktır. İade ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde iadeniz gerçekleştirilecektir. Anlayışınız için teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz.

Vivense Logo Vivense 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Çözüm Merkezi destek.vivense.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler