27 Ağustos
#12504341

Vivense Teslimat Ve Muhatap Sorunu

Vivense'den satın aldığımız İnci Yatak Odası Takımı vaat edilen teslimat tarihi 21 Ağustos olmasına rağmen henüz tarafımıza teslim edilmediği için şikayet ve uğraşlar sonucunda muhatap bulabilip teslimatın ay sonuna kadar yapılmış olacağı bilgisi tarafımıza paylaşılmıştır. Ancak bugün gelinen noktada dalga geçer gibi ürünlerin hazır olmadığı hazır olanların da 4 Eylül'de tarafımıza teslim edileceği bilgisi alınmıştır.


Tabii ki bu bilgileri vermek için Vivense bize ulaşmamış olup mail ve internet üzerinden canlı destekten bu bilgiler zorluklarla alınmıştır. Eşyaları satın alırken verilen teslimat sürelerine göre satın aldığımız için yaşanan aksaklıkların bir türlü bitmemesi bir yana ne bir bilgi veren var ne bir muhatap. Toplu yaptığımız alışverişte her ürünün teslimatında bir problem yaşadık. Vivense pişmanlıktır.

Özlem Özlem 3.586 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vivense Temsilcisi28 Ağustos

    Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları