18 Eylül
#12627759

Vivense Tam Bir Hayal Kırıklığı Yarattı

24 Temmuz da eşim astoria AVM deki mağazalarından yatak odası ve genç odasını parasını peşin ödeyip sipariş etti. Ancak yatak odasındaki şifonyer in aynası eksik geldi, dolaplarını ters monte etmişler. Defalarca müşteri hizmetlerine yazdık, telefonla aradık, eksik ayna sipariş geçildi, depomuza gelir gelmez sizi arayıp, teslim edip, problemleri gidereceğiz dediler. Bugün 18 Eylül neredeyse 2 ay olmuş, ne arayan var ne soran, bugün eşim arayınca, aaa bugün depomuza bugün gelmiş sizi arayacağız demişler, ama yine arayan yok. Müşteri hizmetleri sizi hiç aramaz, siz aramak isterseniz en az 20 dakika. Dan önce bağlanamazsınız. Vivense =paranı peşin ödeyip rezil olmaktır, Vivense =muhatap bulamamaktır, Vivense =kuralsızlıktır, Vivense =müşteriyi ti ye almaktır, Vivense =bol reklam yapıp, hizmet verememektir, Vivense =strestir, sıkıntıdır.

Hakkı Hakkı 1.731 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

 • Hakkı30 Eylül

  12 Gündür inceliyorsunuz, bir türlü incelemeniz bitmedi. Sizin kadar müşteri ti ye alan, umursamaz, paragöz bir firma görmedim.

 • Hakkı23 Eylül

  Çarşamba günü müşteri hizmetleri eksik ürün İnegöl depodan İstanbul a gönderildi, cuma İstanbul'da olur, cumartesi ya da pazartesi kurulum için aranırsınız demişlerdi, bunun üzerine Müşteri Hizmetlerini aradım, arayanlar arasında bekleme sıranız 24 evet yanlış okumuyorsunuz 24 (yirmidört ) deyince çağrı merkezi, ürünün satın alındığı mağazaya gittim, onlarda gelen ürünün kaybolduğunu ve 20 eylül de yani cuma günü tekrar sipariş geçildiği öğrendim, mağazaya gitmesem bunu da öğrenemeyeceğim, enayi gibi bugün gelecek yarın gelecek diye bekleyeceğim, Vivense= Sonu bilinmeyen bir maceradır yani, haftaya cuma ya gelecekmiş de, sonra kurulum yapacaklarmışda falan filan, Vivense nin kapısının önünden bile geçmeyin, bu kadar mağduriyete rağmen güya mağaza müdürü olan kadın sesini yükseltme güvenlik çağırırım diye tehdit etmesi işin cabası, Vivense maceramız nasıl bitecek ben de bilmiyorum artık

 • Hakkı21 Eylül

  3 gün oldu hala inceleme süreciniz bitmedi, siz daha incelemeye devam edin, sizin incelemeniz bitmez zaten, aldığınız para haram olsun.

 • Hakkı18 Eylül

  Klasik yuvarlak ve genel cevaplar, ama sonuç sıfır ödemeyi peşin yaptım 2 ay geçti hala sorun çözülmedi. Ne zaman çözüleceği konusunda da bir şey diyemiyorsunuz yani, Ne zaman benim sorunum kesin olarak çözecebileceksiniz siz de bilmiyorsunuz, benim sorunumu çözün, bu laflara karnım tok.

 • Vivense Temsilcisi18 Eylül

  Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları