Vivense Puf Siparişindeki İndirimli Montaj Ücreti

Şafak Şafak30 Mart 22:16

Geçenlerde puf sipariş ettim internette kurulum için indirimli kurulum ibaresi yazınca kurulumu zor bir şey sandım ve onun içinde ücret ödedim puf 179 TL montaj 59 TL yani. Puf bugün kargo aracılığı ile geldi bırakıldı. Ortada kurulum yapacak biri yok. Vivense müşteri hizmetlerini aradım. Kurulumu yapacak kişi yok dedim kargonun bıraktığını söyledim. Vivense müşteri hizmetleri internet satışında kargonun getireceği zaten yazıyormuş kurulum için ayrıca birileri gelecekmiş ben öyle birinin geleceğini sanmıyorum, zaten pufun ambalajını açtım 4 bacak geçmeli bunu takmak için ben kurulum ücreti ödemişim yani. 

Bende müşteri hizmetlerinden kurulum ücreti iadesi istedim 3 günü içinde yapılacakmış. Takipçisiyim bakalım. Bu konuda şunu belirtiyorum 4 tane geçmeli puf bacağı için kurulum ücreti talep etmeleri çok ayıp... Vivense'nin en ufak bir sorunda bir de karşı tarafın anlayışı kıt gibi göstermesi çok yanlış 3 siparişimin 2'si nedense benim yanlış anlamam ya da dikkatsizliğim ile alakalı olduğu belirtildi.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Vivense Logo Vivense 31 Mart 12:56

Değerli Müşterimiz, Sitemizde bulunan tüm demonte ürünlerde sepette indirimli kurulum teklif edilmektedir. Kurulum istememeniz durumunda kaldırabilirsiniz. Ücret iadeniz en hızlı şekilde hesabınıza yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Vivense Logo Vivense 31 Mart 09:00

Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler