Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Vivense Pişmanlıktır! Eksik Ürün, Geç Teslimat!

Poetrycinema
23 Kasım 2023 13:10
332

Konuya girmeden önce şunu söylemek istiyorum. Vivense pişmanlıktır! Sorumsuz çalışıyorlar eksik ürün gönderiyorlar kargoya vermedikleri halde kargoya verildi deyip ürünü günlerce bekletiyorlar var olan ürünün teslimatını erteliyorlar. Gerçekten ciddi sorunlular! 

Vivense'den bazalı yatak seti, yemek masası takımı ve çalışma masası sipariş ettim. Üçünü tek seferde sipariş ettim sadece yatak seti ve çalışma masasını kargoya verdiler. Kargoya verildi bilgisinden 2 gün sonra kargo şirketini arayıp sordum böyle bir kargo verilmediğini söylediler. Vivense kargoya vermediği halde kargoya verildi diye bilgilendirmiş! Aradım bu sefer kargoya verdiler 16 Kasım günü kargoya verildi bugün 23 Kasım tarihinde kargo firmasını aradığımda kargonun eksik gelmesinden dolayı ürünü teslim edemediklerini söylediler. Vivense ürünü eksik göndermiş! Vivense'i aradım kargo birimimize talep oluşturuldu bilmem ne söyledi durdu. Sonra başka bir siparişim hakkında bir bilgilendirme geldi siparişini verdiğim yemek masası ürününün teslimatını 2 hafta ertelemişler! 

Yahu ben düğün yapıyorum ev kuruyorum ürünlerin teslimat tarihleri yazıyor madem geç ve eksik teslim edeceksiniz teslimat tarihini geç yazın da ona göre işimize gücümüze bakalım. Ürünlerimin derhal bana söylenen tarihte teslim edilmesini istiyorum!

Gelişme
Gelişme

07 Aralık 2023 17:45

Vivense'den aldığım power l çalışma masasını geciktiği için iptal etmek istedim. Ürün tarafıma ulaşmadı. Ürün teslim edilmediği halde siparişiniz teslim edildi diyor! Kargo firmasını aradım böyle bir kargo elimize ulaşmadı diyor Vivense'yi arıyorum sipariş teslim edildi diyor. İptal edin diyorum iptal etmiyorlar. En kısa zamanda bu karışıklığın düzeltilmesini ve siparişin iptal edilmesini ücretin tarafıma iade edilmesini bekliyorum!

05 Aralık 2023 09:28

Vivense'den 31.10.2023 tarihinde yatak baza başlık seti, çalışma masası ve yemek masası sipariş etmiştim. Ürünlerde 2 hafta içinde teslim diye bir ibare vardı tarihlerin yakın olmasından dolayı sipariş ettim ama aradan bir aydan fazla süre geçti ürün teslim edilmedi! Ürün haftalarca kargoya verilmedi, sonra kargoya verildi eksik parça gönderildiği için kargo şirketi teslim etmedi ürünleri. Eksik parçayı bekledim iki hafta boyunca ama eksik parça geldi ürün hasar görmüş! 1 aydan fazla süredir neredeyse her gün Vivense'yi gönderici firmayı kargo firmasını arayıp düğünüm olacağı için ürünleri en yakın zamanda teslim etmelerini rica ettim. Olmadı hasarsız geldi ürün, geri gönderilecekmiş tekrar hazırlanıp tarafıma gönderilecekmiş ölme eşeğim ölme. Gerçekten büyük bir mağduriyet yaşadım ve ürünleri artık istemiyorum. Siparişimin iptal edilmesini ve ücretimin derhal tarafıma iade edilmesini istiyorum.

23 Kasım 2023 13:18 (Şikayetten 8 dakika sonra)

Merhaba , Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Çözüm Merkezi

23 Kasım 2023 13:37

Merhaba, Mail üzerinden tarafınıza dönüş yapılmıştır. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Çözüm Merkezi

Poetrycinema
23 Kasım 2023 15:03

Mail üzerinden dönüş yapıldı ama halen amatörce hareket ediyorsunuz. Bana mailde kargonuz hareket halinde diyorsunuz. Kargo firmasından bilgi aldım ürün eksik gönderildi eksik olan parçayı bekliyoruz diyorlar. Geciken ürün içinse ay sonunda kargoya verilecektir diyorsunuz bunu ben zaten biliyorum bunu çözmüş olmuyorsunuz şikayetim sizden kaynaklı gecikmelerin beni mağdur ediyor olması. Sorunumu çözemiyorsunuz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Vivense Sipariş No A56d06931208 Geç Teslimat, Eksik Parça Ve Kurulumlar Hk.

Safter
13 Haziran 12:32
212
Vivense Sipariş No A56d06931208 Geç Teslimat, Eksik Parça Ve Kurulumlar Hk.
Vivense Sipariş No A56d06931208 Geç Teslimat, Eksik Parça Ve Kurulumlar Hk.
1

Vivense Tüketici Haklarını Umursamıyor.

Ertuğrul
12 Haziran 16:41
166
Vivense Tüketici Haklarını Umursamıyor.
Vivense Tüketici Haklarını Umursamıyor.
Vivense Tüketici Haklarını Umursamıyor.
1

Vivense Kurulumu Yapmıyor Muhatap Bulamıyorum

Elif
12 Haziran 12:59
101
1

Vivense Zenio Marka Gardırop

Semiha
05 Haziran 22:08
368
Vivense Zenio Marka Gardırop
Vivense Zenio Marka Gardırop
Vivense Zenio Marka Gardırop
Benzer Şikayet Yaz