01 Ekim
#12705973

Vivense Olamaz Böyle Bir Hizmet

Vivense Hause isimli firmadan full ortopedik çift kişilik yatak şiltesi aldım. Firma önce tek kişilik olanı gönderdi. İade sonrasında bu kez yine başka bir modelde bir şilte gönderdi. 2. kez ürün iadesi sonrasında nihayet doğru ürünü gönderdi ama bu kez de gelen ürünün birkaç yerinde lekeler vardı. Satın almış olduğum ürün gömlek değil ki yıkayıp da kullanayım! Gerekli ciddiyet ve özeni göstermeyen Vivense firmasını kınıyorum. Bir daha asla alışveriş yapmam.

Huriye Huriye 1.287 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vivense Temsilcisi02 Ekim

    Değerli müşterimiz, Şikâyet ve önerileriniz bizim için değerlidir. Taleplerinizi inceleyebilmemiz ve size destek olabilmemiz için [email protected] üzerinden bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Bu platformdan şikayetleri incelememekteyiz. Vivense olarak kurumsal destek platformumuz Vivense Destek Birimi ([email protected]) dir. Bize Pazartesi’den Cumartesi’ye 09.00-18.00 arası [email protected] üzerinden ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

  • Vivense Temsilcisi02 Ekim

    Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları