30 Eylül
#12696488

Vivense Mobilya Satış Sonrası Hizmet Yok!

Vivense'den bir gardırop aldım. Kurulum ücreti ödedim. Ekip geldiğinde dolap aksanlarının birbiriyle uyumlu olmadığını (4-5 parçasının yanlış dizayn edildiğini) tespit etti. Ve bu nedenle gardırop kurulumu gerçekleşmedi. Dolap parçalar halinde montajsız evimde. Ürün iadesine karar verdim. Bunu söyleyince dolabın resimlerini çekip onlara yollamamı istediler. Montaj/kurulum ekibi kendi çalışanları halbuki. Fotoğraf gönderdikten sonra ancak işlemlere başlayabileceklermiş. Özetle ayıplı malı iade ye karar verdim. Ancak iade ettiğim için ödediğim paranın % 5 ini benden keseceklermiş. Neyin kafası bu anlayamadım. 850 li hatları bazen kullanımda bazen kullanım dışı. Kullanımda iken mübalağasız 30 dakika bekliyorsunuz. İnternetteki online yardım hattı zaten çevirim dışı. Sabit hatları 0212 9453886 tellerinde 30 dakika bekletildim. Sonra telefonu buyurun N**** hanım konu nedir diye açtılar:- ( (numaram görünüyormuş. Kurulum ekipleri taşeron-kargoları taşeronun taşeronu. Ve mobilyaları Konya'dan Riba Mobilya diye bir firma oda sıkıntı olursa arayın bizi diye mesaj attı... Bu elbette ticari anlamda normal ancak hizmet kalitesini düşürdüğü ve faturasını bana ödetmeye çalıştıkları ortada. Satışa kadar iyi satış sonrası maalesef donanımsız -vasıfsız insanlarla muhatapsınız.

Tc Tc 1.502 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Tc1 g

  07 Ekim bugün ayın 15 i para iadem hususunda bir gelişme yok. 80 TL hesabıma iade edilmedi. Ürünleri geri verdim. Elbetteki paramın iadesini istiyorum. Otomatik cevap değil konuya ilişkin cevap dönüş lütfen.

 • Tc07 Ekim

  Ayıplı ürün teslim ettiler. İade talebim sıkıntılı tansiyonlu birkaç görüşme sonrası kabul edildi. Ürünleri geri verdim. Ardından paramı 80 TL eksik iade ettiler. 80 TL yi ayıplı ürün iade ettiğim için cayma bedeli olarak ödedim. Elbetteki paramın iadesini istiyorum. Ürün imalatından nihai tüketiciye kadar geçen süreç benim sorumluluğumda değil çünkü. Vivense hissedarı değilim ben. Bunu algılama kapasitesinde bir yetkili bulamadım. Tüketici Mahkemesi'ne 800 TL yatırmam gerekse de başvurup paramı geri alacağım. Zahmet edip cevap bile yazmıyorlar otomatik yanıt ile dönüyorlar. Para para para... Müşteri memnuniyeti empati zihniyetleri yok maalesef.

 • Vivense Temsilcisi01 Ekim

  Merhaba, Müşterimizin ilettiği sorunlar çözülmüştür ürünün ödemesi 5-7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Vivense hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

 • Tc30 Eylül

  İşlemlerin başlatıldığı bilgisi sevindirici. Umarım iptal sonrası ödediğim ürün bedeli ve kurulum ücreti tarafıma 7 gün içerisinde ve eksiksiz iade olur. Zira sipariş iptal gerekçem ayıplı ürün teslimatı dır.

 • Vivense Temsilcisi30 Eylül

  Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları