17 Eylül
#12621690

Vivense Kurulum Sorunu

Vivense den aldığım ürünüm 1 günde teslim edildi fakat alırken ödediğim kurulum ücretine rağmen 10 gündür benimle iletişime geçmediler. Kızım için aldığım çalışma masası hala kutusunda bekliyor. Her gün soruyor ne zaman kurulacak diye gelip açıklasınlar bir zahmet.

Bahar Bahar 1.130 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vivense Temsilcisi18 Eylül

    Merhaba Bahar Hanım; Yaşanan gecikme dolayısıyla Vivense adına özür dileriz güncel kampanyamız dolayısıyla kurulum hizmetlerimize talep arttı ve gecikme söz konusu oldu en kısa süre içerisinde yönlendirme sağlanması gerektiği ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  • Vivense Temsilcisi17 Eylül

    Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları