16 Eylül
#12611654

Vivense Kalitesiz Ürün Ve Teslimat Sorunu

1,5 sene önce aldığım İznik yatak odası takımı gardırop çıtası kapağından ayrıldı. Kapaktaki sunta veya tahta her neyse resmen çürük ve kalitesiz kullanılmış. 1.5 senede elimizde kaldı. Şikayette bulundum. 20 iş günü içinde çözüleceği söylendi. Aradan 2 ay geçti sorunum çözülmedi. Ayrıca evde olmadığımız halde bana parça teslim edildi diye mesaj geldi.


Anlayacağınız dalga da geçiyorlar. Bu Vivense ile yaşadığım üçüncü sorun. 1,5 senede üç tane sorun olur mu ya. Kurumsallığı yerlerde ve insanla dalga geçip, saygısızlık yapıyorlar.

Samet Samet 1.234 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Vivense Temsilcisi17 Eylül

  Samet Bey, Size gelen teslim edildi bilgisi depoya teslim edildiğine dair bilgilendirmedir, takibi yapılıp sistemde depoya geldiğine dair düzenlemeler sağlanıyor , sorununuzun çözümü için gerekli işlemler açılmış olup en kısa süre içerisinde çözümü ile ilgili bilgilendirmeler yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. .

 • Samet17 Eylül

  Kullanım amaçlı olabilir diyorsunuz da diğer çıta aynı şekilde kullanılıyor o niye çıkmadı? Ayrıca resimlerden görüleceği üzere resmen tahta çürük ve dayanıksız. Hadi onu da geçtim. Bana ürün teslim edilmediği halde niye teslim edilmiştir diye bilgi geliyor ve takibi yapılmıyor?

 • Vivense Temsilcisi17 Eylül

  Merhaba Samet Bey; Ürününüzün parçasının yerinden ayrılması kullanım kaynaklı da olabilir ,sonuç olarak bir buçuk yıldır güncel olarak kullanılıyor , üründen kaynaklı problem olduğu için garanti kapsamında size yardımcı olabilmek adına gerekli işlemler açılmış parçanız hazırlanmış , sizinle iletişime geçilerek randevu alınmış bugün ekiplerimiz adresinize gelerek kurulum yapacaklar, gelmeden 1 saat önce arayarak bilgi vereceklerdir, müşterilerimize mağduriyet yaşatmamak adına elimizden gelen desteği göstermeye devam ediyoruz, iyi günler dileriz.

 • Vivense Temsilcisi16 Eylül

  Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları