08 Ekim
#12748545

Vivense İade İşlemi Sağlanmıyor!

Vivense'den almış olduğumuz çocuk odası baza ürünü daha ilk günden demir destek yerinden suntalarından patlamıştır ve daha sonra servis gelip sağlamlaştırma yapıldı deyip gitti ve tekrardan 3 gün sonra aynı sorun oldu biz bu üründen hiç ama hiç memnun değiliz ve Vivense çözüm ekibinin hiçbir şekilde iade ve değişim talebimiz yardımcı olmamaktadır çözümünün sağlanmasını istiyoruz.

Yeşim Yeşim 1.579 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vivense Temsilcisi10 Ekim

    Değerli müşterimiz, Şikâyet ve önerileriniz bizim için değerlidir. Taleplerinizi inceleyebilmemiz ve size destek olabilmemiz için [email protected] üzerinden bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Bu platformdan şikayetleri incelememekteyiz. Vivense olarak kurumsal destek platformumuz Vivense Destek Birimi ([email protected]) dir. Bize Pazartesi’den Cumartesi’ye 09.00-18.00 arası [email protected] üzerinden ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

  • Vivense Temsilcisi08 Ekim

    Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları