07 Ekim
#12741951

Vivense Hatalı Ürün Satıyor

Lastikli çarşaf aldım hem çift kişilik hem tek kişilik, ürün hatalı iki yatağa da olmadı küçük çünkü. Fakat firma ürünü almayı kabul etmiyor hijyen kuralına göre diyorlar. Hiç kullanılmamış bir ürüne hijyen kuralı diyeceğinize ayıplı ürün satarak insanları kandırmaktan utanmanız lazım.

Zehra Zehra 1.679 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Zehra10 Ekim

  Yatağıma takamadığım bir çarşafı kullanma ihtimalinin olmadığını bilmeniz gerekir. Ayrıca ürün gelir gelmez ben denedim olmadığını gördüm ve hemen iade başvurusu yaptım. Hijyen bahanesi çok komikti. Bu şekilde piyasada yer yapmanız mümkün değil. Müşteri memnuniyeti önceliğiniz olmalı.

 • Zehra07 Ekim

  Sizden kaynaklı diyemem üretimle alakalı sorun var, hangi standarta göre bu çarşaflar yapildiki iki yatağa da olmadı. Bunun sorumlusu kim ben bilemem.

 • Vivense Temsilcisi07 Ekim

  Merhaba Zehra Hanım; Siparişiniz ile ilgili bizden kaynaklı hata, kusur gibi bir durum olursa işlem açabiliyoruz ancak ürünün keyfi iadesi söz konusu olmamaktadır, ürünün sorunları varsa eğer [email protected] adresinden görselini iletmenizi rica ediyoruz. Yardım merkezi bölümümüzde hijyen ürünleri ile ilgili ' Yatak, yastık gibi yapısı gereği kişiye özel ürünler olmaması gerek! Çünkü hijyenik sebeplerden dolayı bu ürünlerin iadesi sağlanamaz.'bilgiler mevcuttur. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

 • Zehra07 Ekim

  Umarım doğru bir şey yaparsınız, emekliyim sokağa atılacak bir liram dahi yok. Üreticiye de güvenip alışveriş yapamayacaksak zaten böyle bir internet sitesi açılmasın.

 • Vivense Temsilcisi07 Ekim

  Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler