Vivense Hasarlı Tv Ünitesi

Osman Osman3 hafta önce

TV ünitesi aldık. 220 TL para verdik. İyi bir şey dlsun diye sadece altı var ürün geldi. Kurduk ayaklarında yer alan silikonların hepsi çıkmış yarinden kopmuş yani takılacak bir şey değil ürün iadesi için arıyorum kimse telefona bakmıyor mail attım dönüş yapan yok esnaflığınız ürünü satana kadar mı?

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Osman 2 hafta önce

Vivense den ürün alacak müşterilere yalnız şunu söylüyorum. Ürünün canlı canlı yerinde görmeden asla sipariş vermeyin görünenle alakası yok pişman olursunuz. 200 liralık küçücük TV ünitesine 60 TL kurma ücreti istediler evleneceğim masraf çıkmasın kendim kurarım dedim iyi kötü kurdum da fakat ürün hasarlı. Keşke bunlara kurdurtsaydım o zaman hasarlı bir şey çıktı mı kabul etmek zorunda kalacaklardı. Ama bunlar da bu durumu bildikleri için kendileri kuracak nasıl olsa anlamazlar diyerek defolu malı göndermişler. Biz kurarken hasar oluşsa eyvallah ama kutunun içerisine göz göre göre silikonları çıkmış defolu ürünü koyup göndermişler. Ayıp ya ayıp. Şimdi iade kodu gönderiyorlar birebir aynı şekilde ambalajı bozulmadan ürünü geri istiyorlar. Siz hatasız gönderdiniz mi ki ben size ambalajı bozulmadan nasıl göndereyim?

profile-icon Osman 2 hafta önce

Ben ürünü kurdum vidalarını taktım en son ayaklarını takarken silikonların olmadığını fark ettim zaten. Gelen kolinin her tarafı streç ve bantlarla kaplıydı tek tek onları sökmem imkansızdı bende açarken koliyi yırtmak zorunda kaldım buna rağmen açtığımda mobilyaların köşelerinde eziklik vardı hasarlıydı yani. İade almamak için elinizden geleni yapmışsınız. Ben sizlere zaten ürünü eksiksiz göndereceğim ambalajı bozulmadan nasıl göndereyim tekrar eski haline getireyim? Sizin yazdığınız mesaj; Ürünü kargo firmasına teslim ederken orijinal ambalajı bozulmayacak şekilde, korumalı olarak ve gönderilen koli içerisinde göndermeni önemle rica ederiz.

Vivense Logo Vivense 2 hafta önce

Merhaba Osman Bey, İade kayıtlarınız oluşturuldu. Mevcut/Hasarlı ürününüzü 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo aracılığıyla 426311559Cari kodu ile gönderim gerçekleştirebilirsiniz. Ürün gönderimi gerçekleştirdikten sonra tarafınıza yönlendirilen link üzerinden kargo takip numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederim. Kargo firmasına herhangi bir ücret ödemesi gerçekleştirmeyeceksiniz. İade işleminiz tamamlandığı zaman tarafınıza mail ve sms olarak bilgi paylaşılacaktır. İade ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde iadeniz gerçekleştirilecektir. Sağlıklı günler dileriz.

profile-icon Osman 3 hafta önce

Kaç gündür 1 Allah ın kulu aramadı ayrıca müşteri hizmetlerini arıyorum şu anda hizmet veremiyoruz diyor hiç kimse ne geri dönüş yapıyor ne sorunumuzla ilgileniyor ürünü satana kadar mı ilginiz. Ürünü sipariş verdiğim şubenizin numarası bile çıkmıyor netten güvendik internetten aldık sonucu bu olmamalıydı

Vivense Logo Vivense 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Çözüm Merkezi destek.vivense.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler