04 Eylül
#12549158

Vivense Evimde Eşya Yok

Hayatta en pişman olduğum şey sizden alışveriş yapmak oldu. 20 gün sonra düğünüm var ve evimde eşya yok. Nisan ayında siparişini verdiğim yatak odası yemek odası ve salon takımım hâlâ elime gelmedi. 25 Ağustos teslim tarihi yazıyor kapı gibi. Müşteri hizmetlerini aradığımızda 15 Eylül'den sonra ancak hazır olacak cevabını alıyoruz. Biz bunları nisan ayında alırken elinize 25 milyar nakit para saydık, sizin yaptığınız ise bak.


1 hafta içinde eşyalarım eksiksiz sorunsuz elime ulaşmazsa her türlü Tüketici Hakları ve Mahkeme yollarına başvurmaktan çekinmeyeceğim. Yaptığınız çok büyük ayıp. Kesinlikle bir daha güvenip de alışveriş yapmam. Büyük pişmanlıksınız!

Şeyma Şeyma 1.210 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Şeyma15 Eylül

    Buradan ulaşınca ne olacak? Showroom'a her gün gidip kontrol etmekten yoruldum artık. Bir de müşterilere yardımcı oluyorsunuz gibi davranmayın rica ediyorum. İnsanların hakkına girmeyin. Ne tedarikçi firmanız ne de müşteri temsilcileriniz hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Her gün gidip kontrol ediyorum yetmiyor arıyorum. Tarafıma hiçbir şekilde dönüş olmadı olmuyor. Yardımcı olmayı bile beceremiyorsunuz!

  • Vivense Temsilcisi05 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Buradan iletmiş olduğunuz bilgilerden siparişinize maalesef ulaşamadık. Sipariş bilgilerinizi iletebilirseniz kontrol edip yardımcı olmak isteriz. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları