18 Eylül
#12627792

Vivense Ceva Kargo Ve Kurulum

Çamaşır dolabı aldım 3 gün içinde teslim edileceği yazıyor. Ceva kargo ile ancak gelen takip numarasıyla takibini yapamıyorum hata veriyor ve ayrıca kurulumla birlikte aldım kuruşum kargodan ne kadar süre sonra geliyor bilgi almak için müşteri hizmetlerini aramış olsam da ulaşamadım mailime de dönüş yapılmadı.

Tuğba Tuğba 1.380 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vivense Temsilcisi19 Eylül

    Değerli müşterimiz, Şikâyet ve önerileriniz bizim için değerlidir. Taleplerinizi inceleyebilmemiz ve size destek olabilmemiz için [email protected] üzerinden bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Bu platformdan şikayetleri incelememekteyiz. Vivense olarak kurumsal destek platformumuz Vivense Destek Birimi ([email protected]) dir. Bize Pazartesi’den Cumartesi’ye 09.00-18.00 arası [email protected] üzerinden ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

  • Vivense Temsilcisi18 Eylül

    Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları