Vivense Buradan Mobilya Aldım Pişman Oldum

Ceren Ceren4 hafta önce

Vivense'den daha önce de alışveriş yaptım koltuk takımı, halı, perde gibi ürünlerde sorun yaşamadım ama mobilya almamanızı tavsiye ederim. 1 aydan fazla oldu siparişimi vereli altı üstü basit bir çalışma masası. 

Teslim tarını 1 hafta geçtiler arayan soran yok ben de yazayım dedim. Cevap dönüyorlar, efendim o ürünün üretimi durmuş maalesef istersem iade yapabilirlermiş. Acaba ben yazmasaydım bağış mı yapmış olacaktım? Böyle saçma bir hizmet anlayışı görmedim. Üretim durduysa müşteriyi arar para iadesi yaparsın çok zor değil. 

Hatta arama direkt sistemden durumu "ürün hazırlanıyor" yalanı yerine ürün iptal edildi ye çek. Neden benim paramı satmadığın bir ürün için rehin tutuyorsun?

Cevaplar

Vivense Logo Vivense 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Çözüm Merkezi destek.vivense.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler