08 Kasım
#12929605

Vivense Başka Marka Ürün Göndermiş

Vivense'den aldığımız TV ünitesi "evdemo" marka çıktı. Ayrıca açıklamalar kısmında ürünün evde montajı mümkün ve gayet kolay denilmesine rağmen ürünün evde montajının mümkün olmadığı görüldü. Üründe Vida delikleri açılmamış. Ürün tam manasıyla kötü ötesi. Mağduriyetin giderilmesini talep ediyorum.

Ömer Ömer 2.562 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vivense Temsilcisi09 Kasım

    Değerli müşterimiz, Şikâyet ve önerileriniz bizim için değerlidir. Taleplerinizi inceleyebilmemiz ve size destek olabilmemiz için [email protected] üzerinden bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Bu platformdan şikayetleri incelememekteyiz. Vivense olarak kurumsal destek platformumuz Vivense Destek Birimi ([email protected]) dir. Bize Pazartesi’den Cumartesi’ye 09.00-18.00 arası [email protected] üzerinden ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

  • Vivense Temsilcisi08 Kasım

    Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları