Vitra Yapı Şikayetleri

(53 şikayet)
Vitra

15 ayda 2 kez gömme rezervuar mekanizması değiştirdim. Her defasında 160 TL ödedim. Dünkü tamir için gelen görevli, şebeke suyunun kirliliği nedeniyle ürünün arızalandığını ve değiştirilmesi gerektiğini söyledi…

3 g

Erdoğan'ın Teşekkür Mesajı

Vitra yetkilileri tarafından tarafıma telefon ile dönüş yapılmış olup Sorunun Müşteri memnuniyeti kapsamından giderileceği ve bahsi geçen aksesuarın tarafımıza Vitra yetkili servis kanalıyla ücretsiz ulaştırılacağı bilgisi verilmiştir. İlgi ve alakalarından dolayı Teşekkür eder aynı sorunların tekrar yaşanmmasını temenni ederim.
11 Haziran

Ali'nin Teşekkür Mesajı

Teşekkür ediyorum.
29 Mayıs

Enis'in Teşekkür Mesajı

Vitra yetkili teknik servisinin geri dönüş konusundaki hızlılığından ötüri kendilerine teşekkür ederim. Daha önce belirttiğim süreçte de aranmış olabilirim belki istedikleri bilgileri paylaşmayıda unutmuş olabilirim bu konuda da kendilerinden özür diler gösterdikleri hassasiyet ve çözüm için tekrar kendilerine teşekkür ederim.
09 Mayıs
Vitra

2017 yılında 2.40 TL olan (çok basit plastik bir conta) bir ürünün 2018 yılında 11.06 TL olduğunu öğrenince çok şaşırdım. Bunun sebebini sorduğumda firma ile yaptığım telefon görüşmesinde paketleme sisteminde k…

27 Nisan
Vitra

Şirketimiz tarafında kaliteli olarak bildiğimiz bir marka olan Vitra'dan 5 adet …

08 Mart

Musa'nın Teşekkür Mesajı

Şikayetimle hızlı bir şekilde ilgilenen Vitra firmasına teşekkür ediyorum. Sorunum halledildi. Ama keşke şikayette bulunma ihtiyacı hissetmeden önce konuya gereken hassasiyet gösterilseydi. Hatanın 1. öncelikli sorumlusu olarak Vitra markasını görmesem de, yerelde çalıştıkları kendilerine servis hizmeti veren firmaları doğru seçmeleri gerektiği kanaatindeyim. Çünkü onların yaptıkları hatalar, markanın adına ciddi zararlar veriyor.
13 Ocak

Fulya'nın Teşekkür Mesajı

Vitra yapı metal şubesine teşekkür ederiz. Kırık camın yenilenmesini bizzat takip edip, ücretsiz olarak yardımcı oldular.
04 Ocak
Vitra

Şikayetimiz Vitra markasından 30 dairelik inşaatımıza almış olduğumuz celebreati…

07 Aralık 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön