Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Vitra Gömme Rezervuar, Suyu Kesmiyor

profile
04 Haziran
329
Deniz'in Teşekkür Mesajı
“Vitra markasına ürünün arkasında durduğu için ve sorunu bugün itibari ile gelen profesyonel yaklaşımlı Vitra servisi ile çözdüğü için sonsuz teşekkürler.”

Kaliteli olduğu söylenen, ismine güvenerek aldığımız Vitra gömme rezervuar gerçekten hayal kırıklığına uğrattı bizi, piyasada ucuz ürünler de vardı kaç kat fazla para vererek aldığıma bin kere pişman oldum. Ara ara suyu kesmiyor ve bazen farkında olamadan saatlerce akıyor su, delil ispatlı şekilde videoyu da ekliyorum. Bu ay 2-3 kat fazla su parası geldi, parayı geçtim. Ürünleriniz doğaya ve çevreye de su israfına neden oluyor. Binlerce şikayeti olduğunu gördüm, sessiz kalamadım. Ne yazık ki üzgünüm, bir daha yüksek para vererek, markanıza hiçbir şekilde güvenip alışveriş yapmayacağım.

Vitra Gömme Rezervuar, Suyu Kesmiyor
Vitra Logo
04 Haziran 23:45
Deniz
12 Haziran 09:58

Vitra markasına ürünün arkasında durduğu için ve sorunu bugün itibari ile gelen profesyonel yaklaşımlı Vitra servisi ile çözdüğü için sonsuz teşekkürler.

Benzer Şikayetler

1

Vitra Gömme Rezervuar Hayal Kırıklığı

profile
11 Haziran
925

Kaliteli olduğu söylenen, ismine güvenerek aldığımız Vitra gömme rezervuar gerçekten hayal kırıklığına uğrattı bizi, piyasada ucuz ürünler de vardı kaç kat fazla para vererek aldığıma bin kere pişman oldum. Ara ara suyu kesmiyor ve bazen farkında olamadan saatlerce akıyor su, delil ispatlı şekilde ...

1

profile
07 Nisan
353

Yeni aldığım evin 3 banyosu Çeşme ve rezervuarları hepsi Vitra marka. 1 yıl oldu gömme rezervuarlarından birinin sifonu su kesmemeye başladı vanasını kapattım Vitra gibi büyük markaya güvenerek servisini çağırayım dedim, pazartesi günü kayıt oluşturdum arayan soran yok salı oldu ses yok çarşamba old...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Vitra Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 41 dk
Benzer Şikayet Yaz