20 Ağustos 2016

Vitra Duşakabin Şu Kaçırıyor!

Geçen sene Koçtaş'tan duşa kabin aldık, bir süre sonra alt taraftan şu kaçırmaya başladı. Kötü koku da yapıyor. Servisi aradık, duşa kabını tamamen söküp, alt kısımdaki iki boruyu değiştirdi. 2 kez duş aldıktan sonra yine aynı şekilde şu kaçırmaya devam ettiğini gördüm. Yine koku var. Duşa kabinin gider kısmında gri bir başlık gibi bir şey var saç ve tüyleri toplayan, onu çıkararak duş aldığımızda şu kaçırmadığını gördüm. Ama takarak düş aldığımız da ise kaçırıyor.


Bu şekilde duş almaya devam edersek bir süre sonra saç boruları tıkayacak. Vitra ürettiği ürünün arkasında duruyor. İyi bir marka olduğunu düşünüyorum, ama bu model duşa kabını hiç kullanışlı değilmiş, memnun kalmadım. Hem su kaçırıyor, hem de kötü koku yapıyor. Bir daha sökülüp takılmasını istemiyorum. Verdiğim paraya acımasam komple söküp atıp yeni bir duşa kabin taktıracağım o kadar sinirliyim. Vitra lütfen bu sorunu tamamen çözün!

Fatma 1.053 Okunma

Cevaplar

  • Vitra Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Sayın Fatma Ş. M, Mesajınızda belirtmiş olduğunu konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılarak geri dönüş yapılacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Hattı: 0850 311 70 70 Eczacıbaşı Yapı Gereçleri VitrA Artema Müşteri Hizmetleri

  • Fatma20 Ağustos 2016

    Not. Simdi, gri başlığı çıkardığım halde yine su kaçırdığını gördüm. Ayrıca servis personeliniz çok kaba müşteriyle nasil konusulacagini, nasil hitap edeceginden bi haber... Lütfen problemime kalici olarak çözüm bulun... Anladigim kadariyla dusakabin alttaki birbirine ekli 2 borudan su kaçışı oluyor, borular degistigi halde problem devam ediyor. Tesisatimi da yeni degistirdim bu arada.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön