21 Ocak 2014
Yorum Yap
#2248230

Eczacıbaşı İntema Vitra Lavabo Çatlıyor!

Evimizdeki iki banyoda da kullandığımız Vitra markalı iki lavabomuz da aynı yerlerinden çatlıyor. Önceleri çatlaklar daha kılcalken artık gözle görülür derecede büyük. Vitrayı aradığımızda fatura vs talep ediyorlar, biz binayı inşaat firmasından aldığımızda bize hiç bir şekilde fatura verilmediğini ilgililere anlatamıyorum.


Kaldı ki bu ürünlerin her birinin seri kodları mevcut, firma o kadar ilgisiz ki bu bahaneyle geçiştirmeye çalışılıyor. Bu arada çatlaklar armatürün tam altında belirdi yani herhangi bir darbe alma durumu mevcut olmaz.


Vitra gibi bir markaya bu derece kalitesiz iki ürünü asla yakıştıramıyorum. İlgililerin geri dönüşlerini bekliyorum.

Natali 484 Okunma

Cevaplar

 • Natali05 Şubat 2014

  Sayin ilgili, Urunlerin uretim hattindan kaldirilmis olmasi sizin ayipli urununuzun arkasinda durmamanizi gerektirmiyor. Boyle markalar hatalarini fark edip, piyasadan urunkeri toplatirken sizin bu tip bahamelerle ayibinizin uzerini ortemeye calismaniz cok yanlis. Boyle bir markaya yakistirmiyor, satis sonrasi hizmetlerinizi yeterli gormuyorum!!

 • Vitra Temsilcisi28 Ocak 2014

  Sayın Ece Aşık, Konuyla ilgili gerekli bilgilendirmenin yapılmış olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A.Ş

 • Natali27 Ocak 2014

  Evimize lavobolara bakması için yönlendirdiğiniz uzman, oluşan çatlakların tamamen ürün bazlı olduğunu belirtmesine rağmen, vitradan cevap beklememizi söyledi Gelen cevap: Ürünlerimizizin faturası olmadıpından değişim talebimize olumlu yanıt veremiyorlarmış ve ayrıcada ürünler çoktan üretim hattından kaldırılmış!! Benim anladığım, ürünlerimin faturasını saklamış olsaydımda, değişmeyecekti. Kaldıkı ürünlerin faturası bende hiç bir zaman olmadı. ama her marka kendi ürünlerinin kontrolünü seri nolarından yapabilir, faturayı bahane ederek verdikleri cevap bizi son derece üzdü. Anlıyacağınız eğer uzun süre kullanmak istiyorsanız, Vitra tercih etmeyiniz.!! Evimizde iki lavobamızdaki dev çatlaklarla kala kaldık!!!

 • Vitra Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sayın Ece Aşık, Ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Mesajınızla ilgili gerekli araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca size daha hızlı ve verimli hizmet sunabilmemiz için talep ve şikayetlerinizi 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) numaralı müşteri hizmetleri hatlarımıza da iletebileceğinizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler