20 Şubat 2015

Eczacıbaşı İntema Vitra Klozet Kapağı Garantisi İşe Yaramıyor

23/01/2013 tarihinde Korupark Koçtaş mağazasından iki adet Vitra marka sessiz kapak klozet takımı aldım. Son birkaç aydır klozet kapağının alt lastik ayaklarının izi üst taraftan görünmeye başladı. Çok kötü bir görünüm oluştu.


Koçtaş' a müracaat ettiğimde beni Vitra servisine yönlendirdiler. Servis geldi. İlk defa böyle bir şeyle karşılaştığını söyledi ve fabrikayla iletişime geçeceğini söyledi. Yaklaşık bir ay sonra cevaben böyle bir hatanın garantiden değiştirilemeyeceği şeklinde bana bilgi verildi. Oysa Koçtaş mağazasından alırken 5 yıl garantili diye söylenmişti. Bu görüntü diğer klozet kapağında görünmüyor. Ya da şimdilik görünmüyor. Ben bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Tamer 2.234 Okunma

Cevaplar

  • Tamer'in Teşekkür Mesajı11 Mart 2015

    Klozet kapağım garantiden değiştirildi. Eczacıbaşına teşekkürler. Keşke ilk müracaat ettiğimde değiştirilseydi. Şikayet var sitesine de teşekkür ederim.

  • Tamer23 Şubat 2015

    Eczacıbaşı' ndan K* bey telefonla arayıp garantiden değiştirileceği söylendi. Şimdi değişim için servisten telefon bekliyorum.

  • Vitra Temsilcisi20 Şubat 2015

    Sayın Tamer Yelseli, Mesajınızla ilgili gerekli araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca size daha hızlı ve verimli hizmet sunabilmemiz için talep ve şikayetlerinizi 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) numaralı müşteri hizmetleri hatlarımıza da iletebileceğinizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A:Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön