15 Mayıs 2013

Eczacıbaşı İntema Ürün Değişimi İstiyorum!

Öngör grup adına aldığım fotoselli bataryalar daha 2 ayından itibaren sürekli arıza veri yor ve 5 yıldızlı bir otel olduğumuz için sıkıntı yaşıyoruz a 47004 ürün kodlu bataryaları değişimini istemekteyim.


Hepsi şu ana kadar tamire gitti ama sonuç yok baş butonlarda aynı şekilde vitra kaliteli diye aldık ama şu anki düşüncem öyle değil bayi de bir şey yapamıyor sorunun en kısa zaman da çözülmesini dilerim yoksa kötü refarans olacağım.

Adil 104 Okunma

Cevaplar

  • Vitra Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Adil Ünlü, Konuyla ilgili yetkili servisimiz tarafından gerekli bilgilendirmenin yapılmış olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A.Ş

  • Adil18 Mayıs 2013

    ŞİKAYETİMİZ SERVİS DEGİL ARMATÜR DAHA 1 SENE OLMADAN HEPSİ TAMİRE GİTTİ VE TAMİRE GİDİNCE BİZ OTEL OLARAK SIKINTI YAŞIYORUZ YE BU ÜRÜN İÇİN BİZE MÜDAİL VERMENİZİ YANİ DEGİŞİMİNİ İSTİYORUM.

  • Vitra Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Adil Ünlü, Mesajınız sonrası bölgenizden sorumlu yetkili servisimiz ile görüşülmüş olup daha önce hizmet almadığınız bilgisine ulaşılmıştır. Şikayetinizle ilgili tespiti teknik servisimiz yapabilmektedir. Tespit yapılabilmesi için bölgenizden sorumlu yetkili servisimiz Uzman Tesisat ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Garanti harici arızalar için hizmet fiyat listemizde belirtilen standart servis ücreti 36 TL + Kdv olup garanti dahili arızalar için servisimizin ücret talep etmeyeceğini bilgilerinize sunarız Uzman Tesisat Adres: Meydan Kavağı Mah. 12. Cad. 1559 Sok. Yuvakent Sitesi. B1 Blok No:1 Antalya Tel: (242) 311 07 87 Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Hattı: 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Satış Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön