05 Aralık 2014

Eczacıbaşı İntema Reklamı Yapılan Asma Klozeti Teslim Edemiyor!

Haziran 2014'te TV reklamlarını görerek sipariş verdiğim en üst model Metropole asma klozet, ağustos 2014'te teslim edilemedi ve fabrika teslim tarihi dahi veremedi.


Banyo tadilatını bu modele göre yapmış ve tamamlamış olduğum için mecburen bir alt model (Rimex olmayan) Metropole asma klozet almak zorunda kaldım ve o gün hem Vitra bayisine hem Vitra m. h. 'ne asıl siparişim temin edilebilir olduğunda değişim yapılması talebimi ilettim.


Bugün asıl siparişim olan en üst model klozet piyasada mevcut ve Vitra'ya talebimi yeniden ilettim. Ancak Vitra, reklamını ve satışını yaptığı yeni bir ürünü aylarca teslim edemeyerek neden olduğu mağduriyeti görmezden geliyor ve değişim yapmamaktadır.

T 3.092 Okunma

Cevaplar

  • T'nin Teşekkür Mesajı17 Aralık 2014

    Biraz zahmetli bir süreçten sonra olsa da, Vitra sorunuma çözüm üretti. Teşekkürler.

  • T05 Aralık 2014

    Tarafıma verilen cevapta, önce en üst model klozet siparişim olmadığı iddia edilmişti ve ben ilk siparişimde o ürünün bulunduğunu, siparişi verdiğim Vitra bayisi ile görüşülebileceğini belirtmiştim. Sonra verilen cevapta ise, başka bir yorum ve açıklama yapılmadan Vitra bayisi ile görüşmem istenmişti. Vitra bayisi ile görüştüm ve ilk siparişimde en üst model Metropole klozet olduğunu biliyorlar; ancak talep ettiğim değişimi kendilerinin yapamayacağını belirtiyorlar. Ben de zaten Vitra bayisine, beni mağdur edenin reklamını yaptığı ürünü üretip teslim edemeyen Eczacıbaşı Vitra olduğunu ve firma merkezinin değişim yapmasını talep ettiğimi bildirdim. Sonuç olarak yine mağduriyetim giderilmemiş oluyor. Vitra ismine güvenerek ve reklamlarına inanarak, ciddi bir bedel ödeyerek sipariş verilen, üstelik toplu siparişin sadece bir kalemi olan asma klozet aylarca üretilemiyor ve Vitra bu hatası karşılığında müşteri memnuniyetini hiçe sayarak çözüm üretmiyor. Tabi reklamı yapılan ürün halen üretilemiyor ise, dizayn hatası var ise, bu nedenle değişim yapılamıyor ise bunun da açıkça belirtilmesi gerekir.

  • Vitra Temsilcisi05 Aralık 2014

    Sayın Fatih A., 3 Aralık tarihinde tarafınıza bilgi verildiğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A:Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön