14 Aralık 2015

Vitra Yavaş Kapanan Klozet Kapağında İşlevsel Sorunlar!

23-24 Ekim 2015 tarihlerinde Vitra Yetkili satıcısından 3 adet yavaş kapanan klozet kapağı aldık. Montajını yaptığımızda kapakların yavaş indiğini ancak sesli kapandığını görünce Vitra mağazasına geri döndük. Ürünler değişti ancak aynı sorun devam etti. Servis çalışanları ayarını yaptılar, ses azaldı ancak tekrar başladı. Bir sorun olduğunu düşünerek Vitra Müşteri Hizmetlerine mail attık.

Cevaben ise kapakların yavaş inen kapak olduğu, kapanma esnasında sesin normal olduğunu, iade veya değişimin söz konusu olmadığını belirttiler. Önceki evimizde de yazlığımızda da bu tip kapak kullandık ancak böyle bir ses olmuyor ama her nasılsa Vitra'ya göre bu normal. Müşteri memnuniyeti ise sıfır.

Başak 393 Okunma

Cevaplar

  • Vitra Temsilcisi14 Aralık 2015

    Sayın Başak Ş, Mesajınızla ilgili gerekli araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca, size daha hızlı ve verimli hizmet sunabilmemiz için talep ve şikayetlerinizi 0850 311 70 70 numaralı müşteri hizmetleri hatlarımıza da iletebileceğinizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, VitrA Artema Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön