Muzaffer T. Teşekkür Mesajı

Gerek genel merkez gerek çağrı merkezi ve servis Vitra adına yaraşır şekilde hareket etti. Emeği gecen herkese çok teşekkür ederim.

Vitra Klozet Sorunu.

Muzaffer T. |

Tadilatını yaptığım eve yaklaşık 2 ay önce S5 0 rim-ex klozet aldım. Eve taşındıktan sonra tuvalet kullanımında idrar klozet kanal olmadığından dolayı dışarı taştığını gördüm. İlk başlarda önemsemedim. Her idrarda aynı şey tekrar etti ve evime gelen misafirlerde aynı şeyleri söyleyince çağrı merkezi tarafından servis yönlendirildi. Gelen teknisyene durumu anlatıp isterse kendisinin de test edip görebileceğini söyledim. Teknisyen değişim için talep yaptı firmaya fakat firma hatalı bir durum görmediğini dolayısı ile bir işlem yapılamayacağını söyledi. Bunun üzerine firmaya şikayeti belirtir bir mail gönderdim, an itibarı ile bir dönüş olmadı. Vitra gibi ciddi bir kuruluşun doğru düzgün araştırma yapmadan kestirip atması, kaldı ki çok basit bir şekilde tespit yapılabilir, yapmaması üzerine sitenize yazmaya karar verdim. Mağduriyetim devam etmekte olup tatmin edici cevap dönüş alamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme İşlevsel Problemler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muzaffer T.
  18 Ağustos
  11:39

  Gerek genel merkez gerek çağrı merkezi ve servis Vitra adına yaraşır şekilde hareket etti. Emeği gecen herkese çok teşekkür ederim.

 • 15 Ağustos
  10:18

  Sayın Muzaffer T,

  Mesajınızda belirtmiş olduğunu konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılarak geri dönüş yapılacağını bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.

  Müşteri Hizmetleri Hattı: 0850 311 70 70

  Eczacıbaşı Yapı Gereçleri
  VitrA Artema Müşteri Hizmetleri