17 Şubat 2015

Vitaminegitim.com Eğitim Paketi.

Sebit firmasının Eğitim Paketini Türk Telekom İnternet sitesinden satın aldım ancak hemen sonra iptal linki olduğunundan dolayı iptal ettirdim ancak iptal işlemi olmasına rağmen faturama yansıdığını gördüm.

Bunun üzerine paketlerin bir tanesini aktif etmeyi başardım ancak ikinciyi aktif edemedim, bunun üzerine Türk Telekom ve Sebit Eğitim yetkilileriyle konuşmalarım oldu. Bana verilen cevapta parasını ödediğim şeyin kullanamayacağımı söylüyorlar, bu kurumun çocuklarımıza eğitim verebilecek bir düzeyde bir kurum olduğuna inanmıyorum, aksine daha kötü örnek olunuyor.

Aykut 1.474 Okunma

Cevaplar

  • Vitaminegitim.com Temsilcisi26 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşadığınız aksaklıktan dolayı çok üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Maalesef teknik bir sorundan dolayı şikayetiniz bize geç ulaştığı için size dönüş yapmakta da ayrıca gecikmiş olduk. Size şikayetinizde kayıtlı olan iletişim bilgileriniz üzerinden bugün içinde çok kez ulaşmayı denedik ancak mümkün olmadı. Karşılıklı görüşebilmek için bize en kısa sürede [email protected] adresimizden ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Vitamin Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön