Vitaminegitim.com Ders Paketi

Mehmet Enes L. |

İngilizce 9. ve 10. sınıf ders paketi alınmış. Fakat ben böyle bir paket almam söz konusu bile değil. Nasıl oluyorsa almışım ve parasını ödüyorum, ilk defa Vitriin denilen bölüme baktığımda gördüm. Bakmasam daha ne kadar öderdim acaba? Lütfen buna bir açıklık getirilsin. Gereği yapılsın. Ayrıca siteden iptalini istedim.

Etiketler :

Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Haziran
  09:54

  Merhaba Mehmet Enes,

  Vittrin, “Vitt İşlemlerim” alanında görmüş olduğunuz Math and Science in High School 9. ve 10. sınıf ürünleri, Mart ayında uyguladığımız ankete katılan öğrencilerimize hediyemizdi.

  Bu iki paketi ücretsiz kullanımınıza açmak için, 10 Mart 2014 tarihinde 1 aylık süreyle adınıza tanımlamıştık.

  Eklemiş olduğunuz ekran görüntüsünde de görüldüğü üzere, “Ödeme Kanalı” sütununda, ödemeniz “Sebit” olarak görünüyor. Bu da paketlerinizin TL olarak bedelinin, sizin adınıza, Lisego ve Vitamin’in üreticisi Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ tarafından karşılanmış olduğu anlamına geliyor.

  Sonuç olarak, bu iki paket için tarafınızdan kesinlikle herhangi bir ücret tahsil edilmemiştir. Onayınız olmaksızın ödeme yapmanız söz konusu değildir.

  Vitaminegitim.com ve Vittrin.com’da satın alma işlemleriniz, gizliliğe son derece önem verilen, güvenilirliği kanıtlanmış platformlarda yapılmaktadır. Kullanıcı ve sitemiz arasında gerçekleşen iletişim, “128 bitlik SSL Sertifikası” ile teminat altına alınmıştır.

  Sevgilerimizle,

  Vitamin Destek Ekibi
  E-posta : destek@vitaminegitim.com
  Çağrı Merkezi : 444 999 4

 • 07 Mayıs
  16:16

  Merhaba,

  Öncelikle Vitamin'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Gerekli kontrollerin yapılması için bugün akşam size iletişim bilgilerinizden ulaşıyor olacağız.

  Tekrar görüşmek dileği ile,

  Vitamin Destek Ekibi
  E-posta, destek@vitaminegitim.com
  Çağrı Merkezi, 444 999 4