20 Mart 2015

Vipsektor.com Yanıltıcılık Yapıyor.

850 3***32 33 No.lu telefondan arayarak ve iletişim için bu numarayı vererek Google reklamları satışı yaptıklarını söyleyerek mobil ödeme ile tahsilatlarını yapıyor ve hizmet vermiyor,ulaşma şansınız yok bir daha.

Alkali 2.364 Okunma

Cevaplar

 • Alkali 13 Haziran 2015

  İade işlemleri telefonda yapıldı evet, fakat para iadesi yaptırabilmek için yaklaşık 1 saatim karakolda dilekçe verdikten sonra tam parayı tahsil ettikleri tarihten 59 gün sonra gerçekleşti PTT'de sıra beklemekte geçen sürede cabası bilginize. Sitenize ve ilginize teşekkür ediyorum.

 • Vipsektor.com Temsilcisi05 Mayıs 2015

  Merhaba ; Müşterimizin iadesi 04.05.2015 Tarihinde İsmine Havale (PTT) şeklinde gerçekleştirilmiştir , Saygılarımızla ,

 • Alkali 23 Nisan 2015

  20 Mart tarihinde iade işleminin gerçekleşeceğini, gerçekleştiğinde müşteri bilgilendirelecektir diye buradan cevap yazmalarına rağmen 23 Nisan olmasına rağmen her hangi bir iadenin gerçekleşmediğinin bilinmesi için yazıyorum. Bu Firmada isminin kendi ifadeleri ile Ahmet Göker (tim lideri) ve Naciye çetin (muhasebe sorumlusu) olduğunu söyleyen şahıslar hakkında kanuni işlem başlattığımın da bilinmesini istiyorum

 • Vipsektor.com Temsilcisi24 Mart 2015

  Merhaba ; İade işlemi ile ilgili olarak departmanımızın işleyiş ve akışı sürecine istinaden müşterimize iadesi sağlandığında gerekli bilgilendirme sağlanacaktır, Bilginize.

 • Vipsektor.com Temsilcisi20 Mart 2015

  Merhaba; Müşterimizin 19.03.2015 tarihli işlemleri memnuniyeti adına iptal edilerek 192 TL iade bilgisi paylaşılmıştır İade işlemi gerçekleştiğinde müşterimiz tekrar aranarak bilgilendirilecektir İyi çalışmalar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön