31 Temmuz 2015

Vipsektor.com Kampanya Yanıltması!

Vipsektor firmasından web sitemizin bilirliğini arttırmak üzere bir kampanya yapıldığını ve Google firmasının yetkili bir acentası olduklarını belirttiler. Herkes gibi bu işin hatalı olduğunu düşündüğüm anda ödemelerin Turkcell üzerinden yapılacağını öğrendiğimde Turkcell'e güven duydum.

Sonuçta bana 4 sms geldi ve ben de bunları onayladım. Aradan geçen 2 günlük zaman sonunda firmanın hiçbir telefonununa ulaşamadığımı görünce Turkcell'e işlemin iptali için telefon açtım. Orada ki yetkili bana Vipsektor'ün 444'lü başka bir hattını verdiler sonuç yine aynı. Kimse yoktu. Turkcell'e kısaca benim yapacak birşeyim yok başınızın çaresine bakın. Tüketici haklarına şikayette bulunun dedi ve kapadı.

Nova 722 Okunma

Cevaplar

  • Vipsektor.com Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Merhaba , Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup 27.07.2015 Tarihinde Reklamı www.vipsektor.com/Nova-Gayrimenkul-14142 yayında olduğu 1 Yıllık Reklamı hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterimiz Çağrı Merkezimize ulaşamadığını bildirmiş ancak gün içinde hat yoğunluğu yaşandığı için tarafımıza mailimizden de ulaşabileceği bilgisi verilmiştir, Müşterimiz işlemini Mobil Ödeme ile gerçekleştirdiği bilgisi de verilmiş olup Vip Sektör ‘ün 0 850 333 32 33 Çağrı Merkezi numaramız dışında herhangi bir numaramız olmadığı bilgisi verilmiştir, Müşterimize memnuniyet sağlanmıştır , Saygılarımızla ,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön