31 Ekim 2016 #6811045

Vip Games Haksız Para Almakta!

Cep: 50**** için bu akşam 28.10.2016 saat 20:01'de okuma yazma bilmeyen 5 yaşındaki çocuğum cep telefonunda Youtube.com da video izlerken, ekrana gelen reklamla tıklama yapmak suretiyle üyelik başlatılmıştır. Bu firma operatör üzerinden haftalık 10 TL ücret tahsis etmiş. İptal için mesaj atılması durumunda da 7 TL mesaj ücreti faturaya yansıtılacağı öğrenilmiştir. Firma cep telefonu kullanan herkese bunu yapmaktadır. Tek bir linke basılması ile üyeliği onaylatmaktadır. Bu tür işlemlerin kredi kartı ile yetişkinlerin bilgisi dahilinde yapılması gerekmektedir. Şirketin müşteri hizmetlerini aradığımda iptal işleminin gerçekleştiğini söylemişlerdir, ancak Avea (Türk Telekom) 'da bundan kendisine çıkar sağlamaktadır. İptal mesajı için 7 TL almaktadır.
Yetişkin bilgişi ve yasal bir onayı olmadan başlatılan üyeliklerin iptal edilmesini, alınan üyelik ve iptal ücretlerin iadesini istiyorum.

Erkan 817 Okunma

Cevaplar

  • Vip Games Temsilcisi02 Ocak 2017

    Sayın Erkan ÖZEL, Lütfen şikayetinizle ilgili Müşteri Hizmetleri yetkilimizle irtibata geçiniz, konuyla ilgilenip size geri dönüş yapacağız. [email protected] 0212 987 3102 Saygılarımızla, VIPgames Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön