17 Ekim 2016

Vip Games Haksız Para Alıyor.

Geçen hafta okuma yazma bilmeyen 3 yaşındaki çocuğum, cep telefonunda video izlerken ekrana gelen reklamla üyelik talebini kabul etmiş. Bu firma operatör üzerinden haftalık 10 TL ücret tahsis etmiş. İptal için mesaj atılması durumunda da 7 TL mesaj ücreti faturaya yansıtılmıştır. Mesaj atıp üyeliği iptal ettik derken, tam bir hafta sonra tekrar üyeliği otomatik olarak iznimiz olmadan başlatmışlardır.

Firma cep telefonu kullanan herkese bunu yapmaktadır. Tek bir tuşa basarak üyeliği onaylatmaktadır. Bu tür işlemlerin kredi kartı ile yetişkinlerin bilgisi dahilinde yapılması gerekmektedir. Şirketin müşteri hizmetlerini (0212 987 ***) aradığımda iptal işleminin gerçekleştiğini söylemişlerdir, ancak Avea (Türk Telekom) 'da bundan kendisine çıkar sağlamaktadır. İptal mesajı için 7 TL alıyor.

Mesut 755 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 05 Ocak 2017

    Size verdiğim parayı helal etmiyorum. Bu telefonları zaman zaman küçük çocuklarda bilmeden de olsa kullanıp yanlış şeyler yapabiliyor. Sizin gibi fırsatçılar insanı sinir ediyor.

  • Vip Games Temsilcisi02 Ocak 2017

    Sayın Mesut A., Numaranız üzerinden detaylı olarak kontrol sağlanmış olup aboneliğiniz talebiniz doğrultusunda iptal edilmiştir. Servisimizde onaysız abonelik işlemi yapılamamaktadır. İptal için gönderilen SMS ücretsiz olup anlık olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz. Da ha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Müşteri hizmetlerimize 0212 987 3102 numarasından veya [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, VIPgames Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön