22 Ekim 2016 #6750424

Vinola Hiç Durmayan Çakmak,  Çalışmayan Wok Bek ve Üzerindeki Lekeler

Henüz 1 yılını doldurmuş olan 5'li siyah cam yüzey ocağımızın 2. ayından beri durmayan çakmak sorunu bulunmaktadır. Ocağı yalnızca nemli bez ile temizlesem bile ocaktaki çakmak sesi saatlerce durmadan çalışmaktadır. Çakmak sorunu nedeniyle ocağın gerekli temizliği de (deterjan vs. ile) yapılamamaktadır. Defalarca servis talebim olmasına rağmen yalnızca 1 kez servis gelmiş olup, 2 günlük bir servis süresi sonunda ocak geldiğinde sorun devam etmekteydi.


Ocaktaki wok bek hiç çalışmamaktadır. Çakmak sorunu da genel itibariyle wok bek'ten kaynaklanmaktadır. Sorunun kaynağı bulunup, gerekirse parça veya ürün değişimi ile ortadan kaldırılması gerekmektedir. Servis taleplerimin karşılıksız kalması ve 1 yıldır sorunumun çözülmemesi satıcı firmanın da ilgilenmemesi nedeniyle, Vinola markasının ürünün sorumluluklarını alamayan bir firma olduğunu düşünmekteyim.

Fatma 4.023 Okunma

Cevaplar

  • Fatma30 Kasım 2016

    İlgili firma yetkili servisi ocağı alarak tüm çakmaklarını değiştirmiş bulunmakta fakat wok-bek çalışma sorunu ve ocağın çakmak sorunu hala çözülememiştir. Servis ilgisinden memnunum fakat sorunum giderilememiştir. Hala wok bek ara ara çalışmamakta, saatlerce süren çakmak sesi devam etmekte, bunları yaşamamak için ocak temizliğini doğru düzgün yapamamaktayım. Firmanın şikayet üzerine geri dönüş yapmış olmasıyla sorunun halledilebileceğini düşünmüştüm, sorunun çözümü ile ilgilenirseniz sevinirim.

  • Fatma22 Ekim 2016

    Hem üretici firmanın hem yetkili servisin bu kadar kısa bir süre içerisinde tarafıma ulaşması ve sorunun çözümü için göstermiş oldukları ilgiye teşekkür ederim. Umarım söylediğiniz gibi kısa sürede çözüme ulaşırız. İyi günler dilerim.

  • Vinola Temsilcisi22 Ekim 2016

    Merhaba Fatma Hanım, merkezden tarafınız aranıp sorununuz giderilecektir İyi günler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön