Vinola Ankastre Fırın Pişirmiyor!

Fatih A. |

Vinola ofa 101 markalı ankastre fırın ilk geldiği günden beri sorunlu olarak çalışmakta ve bu durum iki kere servise bildirilmiştir. Ürün ilk servise gittiği zaman servis elamanlarının fırını nasıl test ediyorsunuz sorusuna verdiği cevap börek pişirerek oldu ve sanki dalga geçilircesine verilen bu cevap sonrasında fırının pişirmeme sıkıntısı devam ediyordu. Ve ikinci kez servis çağırdık ve hiçbir problemin olmadığı söylendi. Ve halen aynı sorun devam ediyor. Fırın içerisine koyulan hamur (poğaça, börek vs. ) pişmiyor, ve pişsin diye biraz daha süre bıraktığımız zamanda bu sefer dışı yanıyor içi halen hamur kalıyor. Sorunun çözülmesini istiyorum. Ya da hakkımı hukuki yoldan arayacağım.

Etiketler :

Pişirme Problemi Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  13:03

  Sn.Fatih ASMALI;
  Bildiğiniz gibi, Yetkili Servisimiz tarafından yapılan teknik kontrollerde ve pişirme uygulamasında fırınınızda herhangi bir sorun olmadığı tesbit edilmiştir.
  Vinola markalı ürünler ve satış sonrası hizmetlerimizle ilgili, sorunlarınızı, çözüm önerilerinizi, düşüncelerinizi, hafta içi mesai saatleri içerisinde 0850 325 5 999 numaralı Çağrı Merkezimizle paylaşabilir veya www.vinola.com.tr sayfamızdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.
  Ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, uzun yıllar, sağlıkla kullanmanızı dileriz.
  Saygılarımızla.
  Vinola Müşteri Hizmetleri

 • Fatih A.
  15 Mart
  14:47

  Aradan 3 ay geçti ve halen vinola denilen benim gözümde eksi değeri olan firma halen aramadı artık gülüyorum bu olaya ne kadar duyarlı ve sattığı ürünlerin arkasında duran bir firma olduğunu görün arkadaşlar ve kesinlikle vinola almayın Çünkü sattığı urunun arkasında durmayan basit bir firma vinola

 • Fatih A.
  25 Ocak
  13:08

  neredeyse 3 hafta oldu halen cevap verilmedi yazık vinola gibi firmaya bir daha igne almam vinoladan sizlerde almayın malinin arkasinda durmayan bir firma...

 • Fatih A.
  18 Ocak
  19:37

  Sorunumuzla ilgilenilmedi ... Vinola çıkan sorunlar karşısında çok duyarsız ..