Vileda ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Vileda Spino Ultra Temizlik Setinde Sorun

94
Sumeyra
Sumeyra 22 Mart 15:58
videoplayer-icon

Vileda Spino Ultra temizlik setinin sap kısmı bozuldu dönmüyor dikkatli kullanmama rağmen bir anda bozuldu yedeğini de bulamıyorum. Kovam paspas kısmı yeni 8 aydır kullanıyorum sadece sap kısmının dönmesinde durup dururken bozuldu.

Vileda Logo
Vileda22 Mart 16:24

Benzer Şikayetler

profile
48
16 Aralık 2022

Vileda Spino Sapının Bulunamaması

Vileda Spino temizlik setinin sapı çalışmıyordu firmaya mail attım sizi arayacağız dediler Biray oldu henüz arayan yok Vileda bilinen bir marka ancak yedek sapı niye yok bu vatandaşa bir eziyet değil mi haksızlık değil mi bu ürünü aldığınız zaman yedek sapının olmadığını hiçbir yerde yazılı olarak g...

profile
241
12 Aralık 2022

Vileda Spino Sap Tedarik Sorunu

Vileda Spino temizlik seti aldım fakat sap kısmı 3 4 ay gibi bir süre zarfında kırıldı fakat yeni sap satılmadığı için ürün elimde kaldı yedek paspas satılıyor ama yedek sap satılmıyor. Vileda markası neden sap satmıyor bu sorunun bir an önce çözülmesini istiyorum.

profile
570
06 Ağustos 2022

Vileda Spino Sap Bozuk!

Vileda Spino set almıştık, ancak sapının mekanizması çalışmıyor. Yedek paspas bulunmasına karşın yedek sap bulamıyoruz. Bu durumda set de kullanılamaz hale geldi. Daha önce birçok Vileda ürünü kullanmış biri olarak bu set ile böyle sıkıntı yaşamak üzücü oldu. Çözüme ulaştırılmasını rica ediyorum.

profile
761
21 Haziran 2022
profile
Merve'nin Teşekkür Mesajı

“Sorunla ilgilenip çözüm buldular, hatta garanti kapsamına girmemesine rağmen yeni bir Vileda sapı gönderdiler çok teşekkür ederim 🙏🏻”

Vileda Spino Sap Kırılması

Vileda Spino sapı hiçbir güç uygulamadığım halde sapı orta dönen kısımdan direk kırıldı. Daha 3/4 kullanım sonrası bu halde. Yedek sap arıyorum hiçbir...

Vileda Spino Sap Kırılması
profile
304
20 Haziran 2022

Vileda Spinoultra Sap Sorunu

Vileda spinoultra paspasını 2 ay bile olmadı alalı. Sapı kırıldı ve yedek parçasını bulamıyorum. Kullanamıyorum ve verdiğim parayı çöpe atmış durumdayım. Vileda her şeyin yedeğini üretiyor. Bunun neden yedeği yok? Lütfen bir çözüm bulunmasını istiyorum.

Vileda Spinoultra Sap Sorunu
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .