02 Eylül 2016

Viessmann Isı Yedek Parça Fiyatı

Uzun araştırmalardan sonra Viessmann Isı kombi almıştım. Yıllardır da bir iki küçük sıkıntı dışında memnuniyetle kullanıyordum. Bir daha kombi alsam aynı marka alırım diyordum. Taa ki arıza yapıncaya kadar. Arızalanan parça için 240 TL ödedim. Bu bedel bir kombi parçası için makul zannedilebilir. Ancak sözüne ettiğim parça 4,5 cm. Uzunluğunda ve topu topu 10 gram ağırlığında. Bu arada kısa bir araştırma sonucu bu parça fiyatının 18-20 TL civarında olduğunu üzülerek öğrendim. Şimdi şu denebilir:


Sizin baktığınız parça orijinal değil.
Tamam da orijinali ile arasında bu kadar mı fark olur?

Yılmaz 2.261 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz07 Eylül 2016

    5 dakikalık işçilik için güzel ücret. Ben de bir esnaf olarak akşama kadar çalışmama rağmen bu ücreti kazanamıyorum. Bu bedeli galiba birkaç sektör dışında kazanan yoktur. Ama bu sizin suçunuz değil. Maalesef ülkemizin şartları bu. hiçbir işin standardı yok. Saygılarımla.

  • Viessmann Isı Temsilcisi02 Eylül 2016

    Sayın müşterimiz; Öncelikle Viessmann tercihiniz için teşekkür ederiz. Değişen malzemenin ücreti, Kdv dahil 145 TL' dir. İşçilk dahil değildir. Malzeme fiyatları, ebatına göre belirlenmemektdir. Saygılarımızla, Viessmann Isı Teknikleri Tic. A.Ş. 0216 528 46 00 www.viessmann.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön