17 Kasım
#12984162

Viessmann Isı Müşteri Mağduriyeti Had Safhada!

Evimde Viessmann Vidopent 200 kombi var doldurma musluğu arızalandı internetten fiyatını araştırdım 30-50 TL arasında değişmektedir. Ankara Etimesgut bayisine gittiğimde bana acayip fiyat dediler 341 TL. Bunun adı müşteri memnuniyeti mi yoksa adı başka bir şey mi anlamadım gitti. Viessmann yetkilileri bu tür şikayetleri dikkate alırsanız hem siz hem de bizler seviniriz.

Yilmaz Yilmaz 13.005 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yilmaz'ın Teşekkür Mesajı18 Kasım

    Teşekkürler Murat yıldız vermiş olduğun cevaptan ötürü.

  • Yilmaz18 Kasım

    Visman yetkilisi sayın Murat yıldız konuyla ilgili olarak beni aradı vermiş olduğu cevap beni çok mutlu etti teşekkürler sayın murat bey.

  • Viessmann Isı Temsilcisi17 Kasım

    Sayın müşterimiz; Öncelikle başınıza gelen olay için üzgünüz. İnternet üzerinden bulduğunuz fiyat, orjinal olmayan parça fiyatıdır. Yetkili servislerimiz orjinal yedek parça değişimi yapmaktadır. Değiştirilen malzeme Viessmann garantisi altındadır. İnternet üzerinden yapılan aramalarda, yasal boşluklar nedeni ile bu tip kişilere ulaşılma olasılığı çok yüksek. Mağduriyet yaşamamak için, firmaların yada markaların ''com.tr'' uzantılı alan adları tercih edilmelidir. www.viessmann.com.tr adresinden bölgenize bakan yetkili servislerimize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Viessmann Isı Teknikleri Tic. A.Ş. 0216 528 46 00 www.viessmann.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler