24 Ocak #10054976

Viessmann Isı  Kombi Sıcak Suyu Çok Geç Isıtıyor!

Kombi sıcak suyu çok geç ısıttığı için servisi aradım sıcak su sensörünün arızalı olduğunu değişmesi gerektiğini söylediler.


300 liraya gibi fahiş bir fiyat çıkardı. Küçücük sensöre bu fiyat kabul edilemez. Daha önce de esanjör için 600 lira vermiştik sorunca da dışarıdan geliyor diye bahanesi hazır.


O minicik sensör en fazla 50 liradır. Gelip 5 dakikada 300 lira alıp gitmek milleti kandırmaktır. Çok vasat bir kombi hem sorunlu hem masraflı. Bir daha Viessmann mı asla!

Emre 3.837 Okunma

Cevaplar

 • Viessmann Isı Temsilcisi13 Şubat

  Sayın müşterimiz; Yetkili servisimiz, orjinal olmayan yedek parça kullanamamakta ve belirlenen servis ücretlerinin altında işlem yapamamaktadır. Saygılarımızla, Viessmann Isı Teknikleri Tic. A.Ş. 0216 528 46 00 www.viessmann.com.tr

 • Emre13 Şubat

  Aynı parçayı özel servise kaça değiştirirsiniz diye sordum 100 lira deyince bir daha yetkili servise bulaşılmaması gerektiğini anladım.

 • Emre24 Ocak

  Vıessmann Yetkili Servis Mert Teknik

 • Viessmann Isı Temsilcisi24 Ocak

  Sayın müşterimiz; Kayıtlarınıza ulaşabilmek için cihaz seri numarası yada gelen yetkili servis ismini bildirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Viessmann Isı Teknikleri Tic. A.Ş. 0216 528 46 00 www.viessmann.com.tr

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön