17 Temmuz 2017

Viessmann Isı Ciddiyetsizliğin Böylesi!

Viessmann marka kombi için Aydın sözde yetkili temsilcileriniz ile görüşme yaptım. Söz konusu kişiler ile 15 Temmuz Cumartesi günü için karar kıldık. Aydın'ın 60 derece sıcağında C** isimli beyefendi sağ olsun bizi eve hapsetti. Kendisine gelmeyecekseniz beklemeyelim dediğim halde geleceğini belirtti. 1 saatten biraz fazla bekledikten sonra dışarı çıkmam gerektiğini belirttim o zaman siz çıkın ben geç saatte olsa geleceğim diye belirtti.

Ancak döndüğümde aradığımda beyefendi telefonu açmadı. Pazar günü aradığımda " aaa ben sizi unuttum Denizli'ye düğüne gidiyorum" diye resmen dalga geçti. Şikayet merci neresidir bilmiyorum ama mağdur oldum. Evde 6 yaşında kızım var ve bu sıcakta çocuğu yıkayamıyorum. İnanın her defasında etrafımdaki kişilere bu markadan uzak durulması gerektiğini bildireceğim. Yapılması gereken her ne ise rica ediyorum ciddi bir şekilde yapılsın.

Çiğdem 8.493 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem23 Temmuz 2017

    Dönüş, ne zaman olacak?

  • Viessmann Isı Temsilcisi17 Temmuz 2017

    Sayın müşterimiz; Şikayetiniz ilgili birimimize iletilmiş olup, en geç 2 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Viessmann Isı Teknikleri Tic. A.Ş. 0216 528 46 00 www.viessmann.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön