04 Ağustos 2017 #9061376

Viessmann Isı   Arızalı Kombi Satıyor!

Ankara-Sincan'da Aksa Isıtek adlı şirketten geçen hafta aldığımız sıfır Viessmann marka Vitodens 100W-26 KW model kombi bağlanır bağlanmaz arıza verdi. Firma, su akış şarteri arızalı yenisiyle değiştirilmeli, diye rapor yazdı. Projesiyle 5800 TL. Verdiğim kombinin yenisiyle değişimini istedim. Müşteri hizmetleri; bu bir Alman markası, biz ürünü değil sadece arızalı parçayı değiştiririz dediler. Ben arızalı ürünü kullanmak istemiyorum, yeni arızasız kombi istiyorum. Parçayı değiştirseler bile yarın tüketici heyetine şikayetimi sunacağım. 5800 TL'ye arızalı kombi satan ve değiştirmeyen Viessmann kombiden şikayetçiyim.

Gökçen 9.723 Okunma

Cevaplar

  • Gökçen05 Ağustos 2017

    Evet döndüler genel müdürlüğünüzden cumartesi sbh 9.23 de; aksa teknik firma, aldığınız yerin adını doğru girin! (istese seri no.'sundan bulabilirdi) viessmanın adını lekeleyemezsiniz diyerek sert bir sesle azarlandım. Tekrar döncekti dönmedi. Paramla da azarlanmış oldum. Bir daha da açmam. Tüketici heyetinde, ayıplı malınızdan bayiniz mi sorumlu siz mi? Beni ilgilendirmez, anlatırsınız.

  • Viessmann Isı Temsilcisi05 Ağustos 2017

    Sayın müşterimiz; Şikayetiniz ilgili birimimize iletilmiş olup, en geç 2 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Viessmann Isı Teknikleri Tic. A.Ş. 0216 528 46 00 www.viessmann.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön