Viessmann Isı Yedek Parça Üzerinden Yanıltılma!

Musa A. |

Yeni taktırdığım kombinin fanı yüksek voltaj elektrik gelmesi sebebiyle yandı. Yetkili servis kombiyi evimde kontrol etmeden topraklaması olmayan hatta takmıştır. Kombimin fanının kaç para olduğu konusunda internette araştırma yaptığım da 80 TL olduğunu öğrendim. Fakat servis benden garanti kapsamında olmadığını söyleyerek 650 TL para aldı.

Servise gidip neden bu kadar para alıyorsunuz dediğimde bana 'senin internette baktığın fan çakma biz burada tek servisiz istersen taktırma dediler. Firmanın genel merkezini aradığımda ise başlarından savar gibi ilgilenmediler. Aynı katta oturan kardeşimin kombisi de yanmıştır.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Musa A.
  20 Ocak
  17:07

  Yeni taktırdığım kombinin fanı yüksek voltaj elektrik gelmesi sebebiyle yandı. Yetkili servis kombiyi evimde kontrol etmeden topraklaması olmayan hatta takmıştır. Kombimin fanının kaç para olduğu konusunda internette araştırma yaptığım da 80 TL olduğunu öğrendim. Fakat servis benden garanti kapsamında olmadığını söyleyerek 650 TL para aldı. Servise gidip neden bu kadar para alıyorsunuz dediğimde bana 'senin internette baktıgın fan çakma biz burada tek servisiz istersen taktırma dediler. Firmanın genel merkezini aradığımda ise başlarından savar gibi ilgilenmediler. Aynı katta oturan kardeşimin kombisi de yanmıştır.

 • 19 Ocak
  09:43

  Sayın müşterimiz;

  Şikayetiniz ilgili birimimize iletilmiş olup, en geç 2 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Viessmann Isı Teknikleri Tic. A.Ş.
  0216 528 46 00
  www.viessmann.com.tr