Viessmann Isı Küçük Bir Parça İçin Fahiş Ücret Aldı!

Seyhan K. |

Viessman marka kombimin hemen altında siyah bir çubukla çevrilen vidaya benzer kombi su ayar çubuğu kırıldı. Hemen servisi aradım. Ancak servis geldiğinde bu küçük parça için 120 TL istedi. Bende evde küçük bebek olduğundan mecbur taktırmak zorunda kaldım. Böyle bir satış stratejisi olan bir firmanın ( ki kırılsın bizde satalım yapım olduğu o kadar belli ki parçanın ) bir daha ürününü almayı kesinlikle düşünmüyorum. Müşteri memnuniyeti en iyi reklamdır.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyhan K.
  15 Kasım
  15:19

  benimle görüşülmediği hakında mail attıktan 20 dakika sonra viessman tarafından tel ile arandım.bana verdikleri cevap tüm firmalarda aşağı yukarı bu fiyatın alındığını söyledi.bunun 90 tl parça ücreti 30 tl ise işçilik olduğunu belirti.( ki servisin bu parçayı takması inanın 5 dakikayı almadı.)taktiri bu şikayeti okuyanlara bırakıyorum.yalnız bundan sonra böyle durumlarda servisi hemen aramadan önce piyasayı araştırmalarını kendim ve herkese tavsiye ediyorum.

 • 15 Kasım
  14:49

  Müşterimiz ile görüşerek, parça ve servis ücreti hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,
  Viessmann Isı Teknikleri Tic. A.Ş.
  0216 528 46 00
  www.viessmann.com.tr

 • Seyhan K.
  15 Kasım
  14:29

  bügün ayın 15 i , tarafıma yapılan bir telefon araması veya bilgilendirilmsi viessmann tarafından kesinlikle yapılmamıştır.buda firmanın ne kadar müşteriye değer verdiğinin ıspatı.bidaha bu firmayı tercih etmeme kararımın ne kadar doğru olduğunu gösteriyor.teşekkürler viessman.

 • 11 Kasım
  17:53

  Sayın müşterimiz;

  Şikayetiniz ilgili birimimize iletilmiş olup, en geç 2 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Viessmann Isı Teknikleri Tic. A.Ş.
  0216 528 46 00
  www.viessmann.com.tr