ViennaLife Emeklilik ve Hayat ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Viennalife Emeklilik Ve Hayat Çıkış Yapmak İstediğim Halde Oyalıyorlar

6.729
Neslihan
Neslihan 06 Mart 17:07

Vienlife'tan çıkış yapmak istediğim halde oyalıyorlar. 15.02.2023'de 1 yılım doldu çıkış yapmak istedim 10 iş günü içinde hesaplanıp mail atılacak dendi atılmadı.

01.03.2023'de bu sefer Vtouch uygulamasından çıkış talebinde bulundum talebiniz alındı geri dönüş yapacağız mesajı geldi geri dönüş tabii ki yapılmadı. 15.02.2023 tarihini baz almayıp üsteledik mail de atmayıp bir sefer de 01.03.2023'de geçerli 10 gün içinde paranız yatırılacak diyorlar.

Ben 15'inde çıkış talebinde bulundum diyorum kafalarına göre hesaplama isteği diye girmişler sisteme. Üstelik hala hesaplama talebimin de sonucu yok mail de gelmedi. Pişmanlıktır başka bir şey değil. İsterse 1 TL versinler daha fazla paramı çöpe atmayacağım ve sistemden çıkacağım.

Benzer Şikayetler

profile
1.614
1 hafta önce

Viennalife Emeklilik Ve Hayat Anlatılan Başka Yapılan Başka

3 aydır yatırdığım 15000 TL'mden bir kuruş alamadım. İstediğim zaman çıkıp bir kısmı alabileceğim söylendi ama geriye hiçbir şey kalmadı. Burada en az 20 yıl yatırmanız gerekiyor yoksa paranız çöp olur. Emekli olanlar da para alamıyorlar. Ayrıca, şirket kaç yılda bir isim değiştiriyor. Bayanları gön...

  • profile
1 Destekçi
profile
1.485
1 hafta önce

Viennalife Emeklilik Ve Hayat Pişmanlık Yaşattı

Vienna life emeklilik sistemi tamamen pişmanlıktır. 8,5 milyar yatırdığım paradan çıkış yaptım. 2292 TL para geri yatırıldı. Ben hayatımda bu kadar yanıltıcı bir firma görmedim.

profile
920
1 hafta önce

Viennalife Emeklilik ve Hayat Ana Paramın Verilmemesi

Şirket Aegon ismindeyken hizmete giriş yaptım. İş yerimize gelen müşteri temsilcisi bana ve arkadaşlarıma 1 yıldan sonra çıkış yaparsak ana paramın tamamını alabileceğimi ve bir kesinti olmayacağını belirtti. Biz de sizin müşteri temsilcinizin vermiş olduğu bilgilere istinaden sisteme giriş yaptık. ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Tuğba
Tuğba
 

Neslihan hanım çıkış yapabildiniz mi? Yatırdılar mi ücreti?

Mustafa
Mustafa
 

Paranızın ne kadarını geri alacaksınız söylediler mi? Ben konuştuğumda %90 kesinti olacak dedi