09 Aralık 2015

Victor Servise Ulaşamıyorum.

Victor u2 telefonum sürekli kendini kapatıp duruyor. Yetkili servis telefonu sürekli meşgul. İnternet siteleri devre dışı.

Sercan 427 Okunma

Cevaplar

  • Sercan 16 Mayıs 2016

    İhtarname örneği: Sayın firma İSMİ Firmanızda 16.06.2015 tarihinde Seri A sıra No.. 152989 No.lu faturaya bağlı olmak üzere 1 adet Victor u2 cep telefonunu 649,90 TL'ye satın aldım. Telefonumun arızalanması üzerine garanti kapsamında tamir olmak üzere yetkili servise göndermek istediğimde servisin kapandığını öğrendim. 6502 sayılı Tüketici Haklarının Korunması Hakkında Kanun'da satıcı maldan sorumludur denilmektedir. Firmanızın yasal sorumluluğunu yerine getirip telefonumun garanti kapsamında onarılmasını talep ederim. Aksi halde mahkeme masrafları ve avukat ücretleri firmanızca karşılanmak üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm. İsim Soyisim Tarih İmza

  • Sercan 16 Mayıs 2016

    Victor marka ürünü olup servis hizmeti alamayan herkes lütfen dinleyin. Önce ürünü size satan yeri arayın ve arızalı cihazınızı tamir ettirmek istediğinizi söyleyin. 6502 sayılı Tüketiciyi Koruma Hakkında Kanun gereği maldan satıcı sorumludur. Bunu hatırlatın. Eğer satıcı tamir ettirmek istemiyorsa önce PTT'den satıcıya ihtarname gönderin. Sonra satıcı hala duyarsızsa ihtarname ve faturanızla birlikte size en yakın Tüketici Hakem Heyetine başvurun. Ben bu yolu izledim. 3 ayda iade kararı çıktı. Satıcı parayı ödemek zorunda kaldı.

  • Sercan 10 Aralık 2015

    İnselberg a. Ş'yi dün aradım. Servisin ekonomik sebeplerle kapandığını başka bir servisle anlaşmaya çalıştıklarını söyledi. Ancak servis yaklaşık bir aydır kapalı ve hizmet vermiyorlar. Bahsettiğim servis sadece victor marka telefon ve notebook'lara değil aynı şirketin diğer marka ürünlerine de hizmet veriyordu. Lütfen mağdur olan herkes ilçenizde bulunan tüketici hakem heyetlerine başvurmanızı öneririm.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön