16 Nisan 2013 #1745286

Vicco Taş Ve Boncuklarda Dökülmeler Oldu!

Vicco'dan kızıma ayakkabı ve bot aldım, aldığım ayakkabının taş ve boncuk süslerinde dökülmeler, botlarda ise kürkünde sökülme oldu. Firmaya bu konuda şikayette bulundum. Bot için müşteri kullanım hatası diye yanıt verildi. (2 yaşındaki bir kız ayakkabıya ne kadar zarar verebilir ki) Ayakkabı için geri bildirimde bulunmadılar.


Bu ürünleri iade alıp tadilat yapmak çok zor bir durum muydu acaba. Ben vicco marka ayakkabıları kaliteli bulmadığımdan ve herhangi bir sorun yaşandığında ürüne sahip çıkılmadığını düşündüğümden siz tüketicileri uyarmak istedim.

Nazli 128 Okunma

Cevaplar

  • Nazli16 Ağustos 2013

    Çözüm üretildiğini düşünmediğimden değerlendirme puanını en düşük olanı verdim.

  • Nazli16 Ağustos 2013

    Cevabınız için teşekkürler. Bir daha vicco markasını almadığım ve almayacağım için bir daha bu yazışmalara gerek kalmayacak. İyi çalışmalar.

  • Vicco Temsilcisi07 Haziran 2013

    sayın nazlı ipek; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Fakat; Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmış bulunmaktadır. Üründe meydana gelen sorun vurma, çarpma ve sürtünme gibi kullanımdan kaynaklanmış ise, Bu nedenle ürününüzün değiştirilemeyeceğini bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vicco Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön