22 Mart 2013

Vicco Kız Çocuk Botu 3 Ay Dayanabiliyor!

Vicco markasını satan bir mağazadan ayakkabınızı Aralık 2012 nin sonlarında aldık. Fakat 3 ay gibi çok kısa bir süre geçemeden ayakkabının ön tarafında tabanla birleştiği yerden ayrıldı ve ön taraf derileri üstünden attı.


Biz bu işe çok şaşırdık hiç ilgilenilmeden ve ayakkabı eski haline çok yakın bir şekilde geri döndü. Bu bir kız ayakkabısıydı ve benim kızım ayakkabı ile sadece kreşe gidiyor ve kreşte ayakkabıları çıkarıp öyle dolaşıyorlardı.


Benim kızım ayakkabı ile top oynamaz vs bir şey yapmaz. Yani anlatmak istediğim ayakkabı sadece 3 ay giyilip çöpe mi gidecek. Ben umut ediyordum ki bir not ile beraber ayakkabının değişmesini fakat yolladığım maile cevap bile vermediler.

Ekrem 289 Okunma

Cevaplar

  • Vicco Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Ekrem OZMAN, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüzü hangi mağazadan satın aldığınızı belirtirseniz,gerekli departmanlara şikayetinizle ilgili daha detaylı bilgi verecek olup, sorununuzun çözümü daha hızlı gerçekleşecektir. Yalnız hatırlatma isteriz ki, Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Ayrıca, problem yaşadığınız ürünü Faturasız işleme alamayacağımızı üzülerek bildirmek isteriz.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır.Üründe meydana gelen sorun vurma, çarpma ve sürtünme gibi kullanımdan kaynaklanmış ise, Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Vicco Müşteri ilişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön