Vicco Giyilmemiş Çocuk Ayakkabısı

Mustafa Mustafa24 Eylül 17:41

2 hafta önce çocuğuma ayakkabı aldım mağaza da denedik numarasında herhangi bir sorun yoktu fakat 2 hafta boyunca ( evin inde 2 veya 3 kez giyildi) ayağı alışsın diye fakat olmadı geri götürdük 1 numara büyüğünü almak için gittik fakat bize dediler ki ayakkabının altı aşınmış vs türlü türlü bahaneler fakat ayakkabıda hiçbir sorun yoktu.

Resmini bile gönderdim müşteri hizmetlerine. Müşteri hizmetlerini aradım orası daha kötü nasıl bir hizmetse alakası yok hiçbir şekilde memnuniyet yok yardımcı olmak yok. Kalite yok yardımcı olmak yok çocuğunu seven parasını seven bu dükkandan ayakkabı almaz benim 148 TL gitti bu da son oldu.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Vicco Logo Vicco 24 Eylül 17:51

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçilmiştir. Ürünümüzü satın aldıktan sonra Mağazamızdan ürünü giydirip çıktığınızı tekrardan bildirmek ister, Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi iletişim formumuza yazarak 0850 475 55 55 numaralı iletişim hattımıza ya da [email protected] iletişim adresimizden iletebilirsiniz Saygılarımızla, Vicco Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler