14 Mayıs 2013 #1796465

Vicco Ayakkabının Aksesuarları Dağıldı!

04.04.2013 tarihinde Adana çukurova kenan evren bulvarı üzerindeki vicco mağazasından 12 yaşındaki kızıma ayakkabı aldık. bir hafta içinde ayakkabının aksesuarları dağıldı. onu ayakkabıcıda yaptırdıktan bir hafta sonra da ayakkabı iç yanlarından soyuldu ve kavladı. 48 lira 65 kuruş gibi bir tutara aldığım bu ayakkabının 15 günde dağılması bizleri ziyadesiyle üzmüştür.


Ayrıca vicco isimli firmaya olan güvenimizi de sarsmıştır. İncelenmek üzere firmaya gönderdiğim ayakkabı için derhal gereğinin yapılması gerekmektedir. Ayrıca bundan sonraki ayakkabılarında daha kaliteli ve ülke insanımıza yakışır tarzda yapılması gerekmektedir. mağduriyetimin bir an önce giderilmesi gerekmektedir.

Volkan 304 Okunma

Cevaplar

  • Vicco Temsilcisi07 Haziran 2013

    Sayın Volkan Çiçek, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Fakat; Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar, rapor eşliğinde tarafınıza aktarılmaktadır. Saygılarımızla, Vicco Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön